قوانین استفاده از امکانات سایت

قوانین و مقررات سایت

 

1- شرایط و ضوابط استفاده  از سایت

استفاده از سایت فروشگاه آقای خاص به معنی آگاهی و توافق کامل شما با شرایط ذیل تلقی میگردد:

- خرید کالا از سایت فروشگاه آقای خاص بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد

- خدمات و محتویات این سایت برای استفاده شخصی و غیر تجاری مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هرگونه سواستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیر تجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است.

- اطلاعات درج شده در در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و کلی بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروزرسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

- کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.

- فروشگاه آقای خاص هیچگونه مسئولیتی در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشی از عوامل خارج از مدیریت این سایت باشند ( همانند نقص اینترنت ، بانکی ، مسائل مخابراتی ، تجهیزات سخت افزاری و غیره ) نمی پذیرد.

- کلیه ابزارهایی که در سایت فروشگاه آقای خاص با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود ، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

 

2- شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

 

- از نظر حقوقی ، در معاملات فروشگاه آقای خاص ، سایت  www.aghayekhass.ir  به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

- فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی آقای خاص درج نموده است.

- ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده ، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه خواهد شد.

 

3- شرایط حمل و تحویل کالا

 

- ارسال کالا در این فروشگاه از طریق پست جمهوری اسلامی ایران ،باربری و پیک صورت می پذیرد.

 

طراحی سایت و سئو : مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید